Charakterystyka koczyków wiszących

Potrzebujesz wiszących kolczyków? Skieruj się tutaj

Jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – od kilkunastu lat cieszą się również rosnącym popytem wśród mężczyzn, przede wszystkim tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie sposób jednakże negować, że przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii tworzona jest z myślą o kobietach. Wyjątkowo efektowne są w szczególności kolczyki wiszące. Są one bardziej zauważalne i w rezultacie w zdecydowanie oddziałują na to, jak inni postrzegają naszą kreację. To właśnie dlatego są wyjątkowo popularne pośród kobiet w rozmaitym wieku i noszących się w przeróżnych stylach. Wielka różnorodność wiszących kolczyków ułatwia dobranie ich w gruncie rzeczy do każdej stylizacji. Jak jednak dobrać kolczyki wiszące najlepiej pasujące do danej okazji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – zwróć uwagę na ich kształt i długość

Przy doborze kolczyków wiszących powinno się zwrócić uwagę przede wszystkim na ich design oraz długość – to właśnie te atrybuty najbardziej wpływają na to, jak ostatecznie jest widziana twarz. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, iż twarz wydaje się okrąglejsza, zaś te dłuższe (w sprzedaży znajdziemy wzory mające nawet 8-9 cm) wyciągają ją. Kształt kolczyków posiada tu również gigantyczne znacznie. Wąskie powodują wyszczuplenie owalu, natomiast te bardziej okrągłe – wręcz . W sklepach znajdziemy też kolczyki bardziej neutralne, które nie oddziałują za bardzo na postrzeganie kształtu naszego oblicza – w tym miejscu bezapelacyjnie winniśmy wspomnieć m.in. o kolczykach łezkach.

Wiszące kolczyki – do jakich kreacji pasują?

Szukając wiszących kolczyków dobrze dobranych do danego ubioru trzeba pamiętać, że są one nader wyraźnym dodatkiem. W sąsiedztwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc wywołać odczucie braku umiaru. Wobec tego powinnyśmy wystrzegać się zakładania ich do grubych kolii, zegarków bądź bransoletek. Kolczyki wiszące będą zaś wyglądały wspaniale, gdy w stylizacji będą najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że będą współgrały z ubraniem, butami i stylizacją włosów.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]