Jak wybierać srebrne pierścionki

Potrzebujesz pierścionków? Koniecznie odwiedź tę stronę

Srebrne pierścionki to symbol ponadczasowej wykwintności. Każda stylowa Polka powinna posiadać w swojej kolekcji elementy zrobione z tego szlachetnego kruszcu. Zobaczmy więc, czym charakteryzują się te gustowne dodatki, stanowiące idealną oprawę kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – którą cechę probierczą wybrać?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, ale wtedy srebro jest surowcem plastycznym, nieodpornym na różne urazy mechaniczne i jako pierścionek może błyskawicznie nabawić się defektów. Na rynku kupimy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub bardziej strojny. Te najchętniej kupowane wysadzane są opalami, bursztynami, szafirami, jak również brylantami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest opcja – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – zmniejszenia lub rozszerzenia ich wielkości, w czym specjalizują się wykwalifikowane zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki wyglądały doskonale przez wiele lat, pamiętajmy o ich regularnym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych znajdziemy wytworne srebrne pierścionki?

W każdym sklepie z eleganckimi dodatkami znajdziemy wyjątkową biżuterię. Zamiast jednak tracić fortunę w galeriach handlowych, warto poszperać też w Internecie, gdzie kwoty są aż o 10 procent atrakcyjniejsze. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych fasonach, ozdobione szlachetnymi kamieniami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby mamy prawo odesłać paczkę z powrotem. Takie zakupy online to duży asortyment i prawdziwa radość dla każdej kobiety.