Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Na obraczki.net.pl uzyskasz pomoc jubilera Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy również nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo często wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci kupimy niemal wszystko, wciąż jest wiele przedmiotów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Zakup platynowego wisiorka, pierścionka bądź broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy pragniemy kupić obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego obwodu albo wykona nowy. Kolejnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej pomocy jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji ślubu, komunii czy imienin.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą inne usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kamień z kolczyka, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie zreperuje go w swoim zakładzie. Gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca, złotnik poprawi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na pierścionku czy wisiorku podziękowania, gratulacje, datę albo inną ważną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na wisiorek lub pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w szkatułce trzymamy niepotrzebną albo zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]