Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Zobacz, gdzie nabyć kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to piękny podarunek dla eleganckiej Polki. Te szlachetne ozdoby świetnie komponują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – szlachetna imitacja brylantu

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, mające wspaniałe parametry wizualne. Połyskują pod wpływem światła szykownym lśnieniem, są odpowiednio wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować szlachetne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku znajdziemy także zabarwione rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można uzyskać następujące kolory: szafirowy, bordowy, oliwkowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się kamienie są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, a także łańcuszków. W jakich sklepach dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment mają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wersjach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i stylową biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.