Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Szukasz srebrnych kolczyków? Sprawdź www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej formalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane oraz w jakich miejscach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również wytworne. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są okraszone szlachetnymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc dobierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich produkcji.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się doskonale, musimy umiejętnie je oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź. Należy wycierać je często suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych metod czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno podrażniają elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane Polki.