Wygodne kolczyki na sztyftach

Dowiedz się, gdzie kupić kolczyki na sztyftach, wejdź na www.bizutik.pl.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno użyty do ich zrobienia metal, projekt oraz ozdobne minerały, ale też rodzaj zapięcia. W sklepach dostępne są rozmaite typy mocowań – na przykład długie bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę oraz wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo ważna jest również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne okazje oraz te, które bez problemów możemy nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się na pewno wykonane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – turkusem lub kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale stylowych kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty oraz prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do biura dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – wyglądają prawie równie korzystnie, co naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą główką.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]