Bezpieczne wybielanie zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie systematycznie oddziałują na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze pasty wybielające działają efektywnie. Jak odzyskać zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – odzyskaj piękny uśmiech

Szczotkowanie zębów po jedzeniu i piciu pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby wybielające (pasty, woski, paski), nie gwarantują trwałych rezultatów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najchętniej wybierane? Dentyści szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia świetne rezultaty już po kilku sesjach. Zabieg nie wywołuje bólu i jest całkowicie bezpieczny dla zębów.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Następnie przy pomocy specjalnego wzornika ustala się kolor zębów przed wybielaniem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Kluczowy jest także dobór właściwego PH żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba efektywnie redukując nieestetyczne zażółcenia. Metoda BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście odcieni, efekty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej tydzień. Świetne rezultaty zapewnia również wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.