Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Więcej informacji o automatycznym księgowaniem faktur.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas tracony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później monitoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, toteż doskonale sprawdzi się w uczelniach językowych bądź prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]