Gdzie znajduje zastosowanie wzmacniacz kanałowy

Dowiedz się, gdzie nabyć wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy odtwarzać telewizję naziemną. Jak możemy się domyślić z nazwy kluczową funkcją jaką pełni jest wzmacnianie mocy sygnału. Sprawdźmy jak funkcjonuje to urządzenie i na jakich częstotliwościach działa.

Wzmacniacz kanałowy – w górach i garażach podziemnych

W sprzedaży znajdziemy mnóstwo aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do zwykłych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Montowane są na terenach, na których sygnał jest niesamowicie znikomy. Wzmacniają sygnał np. w miejscowościach górskich, garażach podziemnych, jak również w niektórych nieruchomościach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają także na bezprzewodowe rozsyłanie sygnałów telewizyjnych. Ich pokrywa powoduje, że mogą być stosowane na zewnątrz nieruchomości – zdają egzamin w ekstremalnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – eliminuje awarie pochodzące z internetu mobilnego

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy ma cztery niezależne wejścia – takich jak UHF lub UHF + LTE. Sprzęty mogą mieć zaimplementowaną technologię niwelującą zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. Zależnie od rodzaju urządzenia posiada również trzy lub cztery specjalistyczne filtry kanałowe – działające z kanałami k.20-k.69. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe są kompatybilne między innymi z antenami DIGIT-3DT. Urządzenia te posiadają zewnętrzne zasilacze oraz kontrolki sygnalizacyjne.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]