Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Jesteś zainteresowany pełną ofertą dystrybucji serwonapędów? Nie wahaj się! Wejdź na https://bit.ly/2QdTdah.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w różnych sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni falowych i planetarnych, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wysoką żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, znacznej wilgotności (nawet do 90%), a także przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Sesame Motor Corp.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]