Kurs obsługi Blender 3D – czy warto w nim uczestniczyć?

Szukasz pełnej oferty kursu Blender 3D? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się w tej chwili znacznymi kosztami – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest całkiem bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich grupach

Korzystanie z dowolnej aplikacji można przyswoić sobie we własnym zakresie, jednakże proces ten trwa wówczas dłużej i nieraz jest niezmiernie irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w branży gier wideo, filmowej i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne prace, które potem można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i miłośnicy animacji pragnący rozwinąć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form wyrażania siebie.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]