Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Oferta kursu rysunku architektonicznego w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki zawodowców pozwalające przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]