Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Więcej informacji o Google Moja Firma uzyskasz tu.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google kieruje nas nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny lub siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]