Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje pozycjonowanie Krakow? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, które funkcjonują jedynie na określonym obszarze albo nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych korzystają głównie z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę danego miasta, jak np. “masażysta kraków”, “ciastkarnia kraków” lub “sklep sportowy kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO skierowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron www od blisko 15 lat. Przez ten okres do głębi poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie link building, rozwinięcie contentu, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]