Tworzenie stron internetowych to złożony proces

Dowiedz się więcej o stronie internetowej Kraków.

Wygoda stron www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Projektując witryny www powinniśmy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale też doświadczeniu internautów – kiedy poruszanie się na stronie będzie dla nich przyczyną problemów, od razu wejdą na drugą witrynę lub wybiorą towary innej firmy. Żeby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana witryna? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej za szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką należy sugerować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – przyciągną wtedy wzrok internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Istotna będzie także to, by najważniejsze części witryny umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z standardów od lat obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno stwierdzić, zaprojektowanie nowoczesnej strony www nie jest proste. W razie strony firmowej nietrafionym rozwiązaniem będzie więc amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc mieć gwarancję, że witryna będzie generować korzyści, należy zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i promowaniu.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]