Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Wizytówka firmy w Mapach Google. Więcej na https://www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj znaczący punkt reklamy marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje doskonała metoda, aby pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych usług, marek lub przedsiębiorstw. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto wykonać kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google wszelkich aktualnych danych, stosownej prezentacji firmy, dodanie estetycznych fotografii oraz adresu strony internetowej firmy. Jest także inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal mało firm ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i zaglądać do pomieszczeń. Taki spacer możemy także odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak mało firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skuteczną metodą na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy gabinetu medycznego, szybciej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]