Organizacja podróży poślubnych. A może egzotyczna wyprawa we dwoje?

Podróże odprężają, kształcą imaginację, wpajają nam szacunek dla różnych kultur i nacji oraz pozwalają uciec od codziennego zgiełku. Najbardziej zapadają w pamięć te, które kierują nas w odległe obszary, w każdym calu inne od naszych polskich realiów. I choć niewiele osób ma charakter obieżyświata, każdy powinien co najmniej raz zdecydować się na egzotyczną podróż w jakikolwiek obcy zakątek świata.

Egzotyczne podróże – komu zlecić ich zaplanowanie?

Zaplanowanie podróży egzotycznej jest kwestią niełatwą. Dlatego zwyczajny turysta udaje się do biur turystycznych. Mają one w swojej ofercie jednak z reguły standardowe wczasy w nadmorskich hotelach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zazwyczaj nie uwzględnia odwiedzania ciekawiących miejsc danego regionu. Jeśli myślisz o prawdziwie nieprzeciętnej wyprawie, przejrzyj ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w organizacją podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem osobistych preferencji zamawiającego. Po określeniu przez klienta terminu, miejsca podróży i preferowanego kosztu wyjazdu, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, jak również opracowuje skrupulatny plan wczasów. Na domiar tego biuro daje też garść ważnych wskazówek podróżniczych, czyli co wypada zobaczyć, gdzie znaleźć smaczny posiłek, którą plażę wybrać i powiadamia na co uważać w danym regionie.

Szalona wyprawa dla aktywnych bądź egzotyczna podróż poślubna

Niezależnie od tego jaki typ podróży preferujemy, w ofercie biura podróży egzotycznych wszyscy wybiorą coś dla siebie. Zakochani mogą spędzić błogie tygodnie odpoczywając na plażach Polinezji bądź Fiji – to wspaniałe miejsca na podróż poślubną. Dla zwolenników niczym nie zakłóconego relaksu biuro wyselekcjonowało idealne miejsca w Meksyku, Filipinach oraz Tajlandii. Natomiast osoby aktywne mogą zobaczyć hipopotamy i lwy podczas safari w Zanzibarze, kibicować sportowcom na turnieju Rolanda Garrosa, spotkać lemury na Madagaskarze bądź badać podziemną rzekę na Filipinach. Nie brakuje także ofert egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Pochodzenie fotografii – relaksmisja.com.

Kontakt:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]