Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Aktualna oferta wypraw

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]