Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Więcej informacji o balonie do wina.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]