Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Jeśli chcesz kupić boxy dachowe, skieruj się na tę stronę.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Naturalnie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna ładowność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Kontakt:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]