Do czego służy lonża jeździecka?

Potrzebujesz lonży dla konia? Wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża dla konia to akcesorium na co dzień używane podczas lekcji jazdy konnej i treningów. Jakiego typu lonże dla konia są dostępne w sprzedaży? Z czego są produkowane te sprzęty i gdzie warto je kupować?

Rodzaje oraz rola lonży dla konia

Lonża dla konia to dość długa lina, z reguły 5-8 metrowa, na której prowadzi się konia w czasie nauki jazdy i ćwiczenia technik związanych z łapaniem strzemion, dosiadaniem, trzymaniem wodzy, a także utrzymywaniem balansu w siodle. Zwierzę prowadzi się po obrysie okręgu, a lonża służy do kontrolowania zachowania konia. Sprzęt ten służy także artystom cyrkowym oraz zawodnikom woltyżerki do doskonalenia technik i asekuracji prezentowanych trików. Lonża jest dodatkowo pomocna przy hipoterapii. Lonżę dla konia wykorzystuje się również w czasie ćwiczeń bez jeźdźca – w takiej sytuacji służy do ćwiczenia młodych koni i zagwarantowania im adekwatnej dawki aktywności.

Lonża dla konia – postaw na produkty uznanych marek

Duży wachlarz przyrządów jeździeckich spotkasz w dobrze wyposażonych sklepach internetowych, które sprzedają profesjonalny ekwipunek w atrakcyjnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże jeździeckie od uznanych producentów – między innymi Waldhausen, Harrys Horse czy Kerbl. Interesuje Cię lonża jeździecka w czerwonym, brązowym, a może błękitnym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade daje szeroki wybór artykułów, które sprostają wymaganiom nawet najkapryśniejszych miłośników koni. W sklepie dostępne są lonże wykonane m.in. z materiału nylonowego. Lonże wykonane są z miłego w dotyku, miękkiego tworzywa i wyposażone w obrotowe zapięcie.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]