Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Kup drukarki 3D

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i instrumenty. Ocenia się, że stosując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można nieomalże o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można szybko uzyskać identyczne makiety, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w różnorodnych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest trwały oraz dokładny, a podczas procesu wydruku nie występują wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]