Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Więcej o drzwiach drewnianych wewnętrznych.

Drzwi drewniane to wciąż popularne rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać kilkadziesiąt lat

Drewno to ekologiczny materiał, który zastosowany jako element aranżacji wnętrza powoduje, że jest ono bardziej intymne i ciepłe, a należycie pielęgnowany zachowa się w nienaruszonej kondycji nawet dziesiątki lat. Obecna technologia pozwala bardzo dobrze dopasować cechy drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się gustownym designem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (a więc nie wykrzywiają się) oraz właściwą izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory z progiem lub bez oraz masę innych wariantów, które zachwycają estetyką i wspaniale wyglądają przez lata.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich domów

Chciałbyś założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku wypada zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, techniczne doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem witrażowym, fazowanym czy piaskowanym, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być również posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]