Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Zamów etykiety weselne.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na ślub, Sylwestra lub imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj rodzinie i znajomym

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale także dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec zabawy. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z alkoholem mogą również stać się w fajną pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o podziękowanie za przybycie, imionach Pana i Pani Młodej bądź dacie i miejscu wesela. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych odcieniach oraz wzorach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie imieninowej.

Personalizowane etykiety na bimber – ozdób swoje przetwory

Etykietami z własnym napisem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli przetwarzasz swoje soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]