Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Jeśli potrzebujesz bryczesów, koniecznie sprawdź https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie.

Jazda na koniu wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, godzin pracy i ogromnych pokładów cierpliwości, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z materiałów najwyższej jakości – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej czuje się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu lub innych surowców zapewniających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też uda i łydki, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Istotne są także walory użytkowe – liczne kieszonki i elastyczne zakończenia nogawek.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]