Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Jeśli potrzebujesz słoja z kranikiem, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]