Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

COVID-19, który opanował cały glob, pod każdym względem przeistoczył nasze relacje społeczne i bieg życia. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania rozmaitych środków, których rolą jest chronić nas przed realnym zagrożeniem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do urzędu bądź apteki, gdzie z reguły przebywamy w większym tłumie ludzi, musimy bezwzględnie zakładać na nos i usta maseczkę ochronną. Co natomiast uczynić, jeżeli mamy trudności z oddychaniem w typowej maseczce z tkaniny?

Przyłbica ochronna – komfortowa i wytrzymała

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z bawełny są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z wirusem w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, trwałość i nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby starsze, chorujące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi z pewnością uznają za zaletę także to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]