Mieszkanie w skandynawskim stylu – o ofercie sklepu Deco Skład

Najwygodniej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni przedmiotami odzwierciedlającymi nasz charakter. W takim wnętrzu możemy szybciej się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Stąd tak istotne jest dbanie o właściwe wyposażenie przestrzeni mieszkalnej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o jakimś remoncie, poszukaj inspiracji w sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – akcesoria łazienkowe i dekoracje

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, dekoracje oraz akcesoria wykonane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Główną cechą tego stylu jest proste wzornictwo, spora miara surowości, jak również skupienie się na wykorzystaniunaturalnych materiałów, często obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozpatrywać w szerokim zakresie, więc każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – mieszczą się w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem widoczne są tu także wyraźne dążenia, aby urządzać pomieszczenia w w ograniczonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu albo sprawdzić jego ofertę online, znajdziesz obszerną ofertę akcesoriów do jadalni, łazienki i kuchni, ale także ozdób i mebli do salonu, przedpokoju oraz pokoju dziecka. Tu kupisz tekstylia kuchenne i przepiękne nowoczesne zastawy stołowe, którymi zachwyci się cała rodzina, jak również akcesoria do pieczenia, gotowania oraz przechowywania. Jeśli chcesz gustownie zaaranżować łazienkę, spraw sobie dodatki i komplety łazienkowe pieczołowicie wybrane z asortymentu cenionych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś pasjonatem złota albo czerni i są to barwy, w których chcesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie kupisz wiele akcesoriów w tych kolorach.

Brak Ci pomysłów? Odwiedzaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład publikuje blog, w którym cyklicznie przekazuje dużo interesujących porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do aranżacji wnętrz, kupna komfortowych mebli czy doboru najlepszych akcesoriów oraz modnych dekoracji. To także nietuzinkowe propozycje podarunków dla przyjaciół z okazji różnych świąt, imprez oraz rocznic. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, aby być wciąż na bieżąco ze współczesnymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Kontakt:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]