Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Chcesz kupić shuttersy wewnętrzne? Wejdź na https://skyshutters.pl.

Projektując wystrój wnętrza, z rzadka poświęca się dużo uwagi oknom. W większości wypadków decyzja pada na tradycyjne aranżacje, czyli zasłony oraz firanki, które czasami zestawiane są z roletami. Jednak jest jeszcze inne rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice wewnętrzne typu shutters.

Na okna, ale też na drzwi – wykorzystanie okiennic wewnętrznych

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też po polsku – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome, a więc można łatwo je ustawić w różnych pozycjach, zależnie od zachcianek lokatorów. Wykonuje się je z PCV, płyt pilśniowych, jak również z listw drewnianych. Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jednakże wyśmienicie sprawdzają się również na drzwiach bądź w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w naszych domach spotyka się jeszcze okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno kina czy telewizji, gdyż tego typu okiennice są często wykorzystywane na terenach z gorącym klimatem, a więc w Afryce Południowej czy w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko świetnie wyglądają, lecz mają też praktyczne zastosowanie. Za ich pomocą można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem uniemożliwiać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zatrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne bardzo dobrze komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i da się je zainstalować je na większości okien. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom bardzo stylowy wygląd, w wyniku czego podnoszą wartość posesji. Należy też zaakcentować, że kąt lameli shuttersów jest regulowane bez wykorzystania łańcuszków, co rodzice dzieci lub właściciele psów i kotów, które zagmatwać wystające linki, uznają zapewne za dodatkową zaletę.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]