Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

Jeśli szukasz ozdób do paznokci, koniecznie wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci.

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. Tak naprawdę to skomplikowana praca wymagająca określonych umiejętności oraz odpowiednich materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Ciekawie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki stają się powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do dekoracji paznokci teoretycznie wystarczy zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu dodatkowych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy dzięki pyłkom do paznokci to między innymi metaliczny połysk, lustrzane odbicie lub dowolnie wybrany wzorek. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w formie naklejek pozwalające na uzyskanie efektu hologramu.

Ozdoby do paznokci – uznani producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki nadające im unikalny wygląd można znaleźć w ofercie wielu marek, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najważniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi ABA Group, Semilac, Indigo, ChiodoPro, Miyo, Paese, Neonail oraz CND.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]