Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Chcesz zamówić panele dachowe? Koniecznie odwiedź tę stronę

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przybliżamy panele dachowe na rąbek i możliwości ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz większe uznanie, bowiem idealnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentująca się i trwała blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć szybko i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na rdzę i doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy wykończonej dodatkową warstwą, która zapewnia ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. opady oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na obniżenie kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08