Rodzaje kontenerów budowlanych

Tu kupisz kontener na gruz

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często używane są również kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]