Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Więcej w temacie Renault części Kraków na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]