Szukasz odzieży sportowej? Sprawdź ofertę dystrybutora Hummel!

Tu zobaczysz kompletny asortyment sklepu sportowego.

Nasi rodacy kochają sport. Większość z nas chodzi prawie codziennie na siłownię, uprawia fitness w zaciszu domowym albo jeździ na rowerze. Co więcej od paru lat popularne stało się bieganie, a też liczne sporty drużynowe, które już nie tylko podziwiamy w TV, ale i często uprawiamy dla przyjemności. Każdy, kto ćwiczy na co dzień z pewnością zauważył, że właściwie dobrana strój sportowy poprawia zdecydowanie nasz wygodę podczas aktywności fizycznej.

Kilka informacji o duńskiej marce Hummel

Sportowcy bardzo cenią sobie obuwie, akcesoria oraz odzież sportową duńskiej marki Hummel, która od dłuższego czasu obecna jest na naszym rynku. Początki firmy Hummel sięgają lat 20-tych uprzedniego wieku. Już po paru latach aktywności marka ta zapisała się na kartach dziejów sportu, rozpoczynając szeroką sprzedaż pierwszych butów piłkarskich. Firma ta mocno związała się też z piłką ręczną – wspiera sporo składów ligowych oraz narodowych w dziesiątkach krajów na świecie. W asortymencie Hummel znajdziemy również profesjonalną odzież przeznaczoną dla innych dziedzin sportu, jak siatkówka czy rugby oraz m.in. stroje do gimnastyki.

Sklepy Hummel – internetowe i stacjonarne

W sklepach sportowych sprzedających buty oraz odzież Hummel napotkamy obszerny wybór ubiorów do popularnych nad Wisłą sportów drużynowych, a więc do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki oraz koszykówki, w tym również pełnych kompletów odzieży dla zawodników dorosłych, jak i kilkulatków. Marka ta dostarcza również komfortową odzież codziennego użytku, która bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu, kto poza boiskiem także preferuje ubierać się wygodnie. Jeśli zatem uwielbiasz uprawiać sport, wypróbuj odzież tego producenta – zdołasz zamówić ją online bądź kupić w sklepie sportowym. Niezależnie od tego jaka droga zakupów będzie dla Ciebie lepsza, zwróć uwagę na to, aby kupować oryginalne artykuły od dystrybutora Hummel.

Kontakt:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]