Architekt – Bartek Sitarski

Skieruj się tutaj, aby skorzystać z umiejętności dobrego architekta Kraków.

Wybory podjęte na pierwszym etapie wznoszenia lokum wpływają na to, czy spełni nasze potrzeby. Dlatego powinniśmy dokładnie przemyśleć każdy aspekt i, jeśli nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować każdy z pokojów oraz pomoże dostosować dom do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym warto zdecydować się na porady sprawdzonego architekta?

Jak wybrać technologie? Pomoże architekt

Potencjalni właściciele domu mogą mieć problemy z wyborem materiałów, z jakich budynek ma być zbudowany. A ten wybór okazuje się niezwykle istotny, bo mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Dlatego warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie potrafisz wybrać projektu? Zrobi to za ciebie architekt

Dom w tradycyjnym stylu czy też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub kilkukondygnacyjny? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z tymi trudnościami pomoże właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go słuchając naszych uwag.

O czym pamiętać przed spotkaniem z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy nasze potrzeby. Warto też wtedy zdać sobie sprawę z tego, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam odpowiednie rozwiązanie – oraz przygotować wszystkie papiery posesji.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]