Biuro architektoniczne

Więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro architektoniczne Kraków.

Na pewno chciałbyś, żeby w nowo wybudowanym domu wszystko było takie jak trzeba. Na powodzenie podjętych przez Ciebie starań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno być jednak skomplikowane – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które wyjście okaże się bardziej opłacalne? Które wybrać??

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci niezwykle łatwo dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najsilniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – za nieskomplikowane wydasz już za trochę więcej, niż dwa tysiące PLN. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby kupić projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla osób, które chciałyby wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych nieruchomości. Decydując się na podobne rozwiązanie zyskujemy pewność, że projekt spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go wykona, projektant zapyta nas, co jest dla nas najważniejsze.

Ceny w biurze architektonicznym

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie bardziej kosztowny niż gotowy – klienci, którzy na niego postawią powinni liczyć się z kosztami rzędu dwustu złotych za m2.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]