Nowatorskie projekty domów drewnianych

Dowiedz się więcej o wykonaniu projektów domów drewnianych nowoczesnych na barteksitarski.pl.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Klienci coraz częściej decydują się na wybudowanie takich posiadłości, ponieważ mają one mnóstwo zalet. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż tradycyjne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą również prace związane z tynkowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Domy drewniane całoroczne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom gwarantują komfort taki sam jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym architektom

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z surowca naturalnego, dlatego też w środku panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami czują istotną poprawę samopoczucia. Domy z bali cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać także zimą, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym architektom.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]