Oferta polskiego producenta blach dachowych

Montowane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one polecaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z kilku powodów. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachu, a przy tym również ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i mniej czasochłonny niż montaż dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne rozłożenie pochłania przeważnie o wiele więcej czasu. Następną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do generalnie dowolnej, nawet niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się świetnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych budynków, głównie dlatego, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także większą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku bardziej opornych zabrudzeń przyda się preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny wybór blachodachówek i blach trapezowych

Aby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny asortyment paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, działających w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, w związku z tym nie licząc swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (np. systemy rynnowe czy okna dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych producentów.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08