Solidne okna kupuj od producenta okien drewnianych

Interesuje Cię oferta producenta stolarki drewnianej? Zajrzyj na www.oknostol.com.pl, aby zdobyć więcej informacji.

Naturalne okna drewniane są niebywale szykowne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdej budowli – od zabytkowych budynków po minimalistyczne lokale. Z jakich materiałów producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co decyduje o ich popularności?

Producent okien drewnianych – klasyczne materiały

Okna drewniane cechują się obecnie niskim wskaźnikiem strat ciepła, ponieważ projektowane są przy użyciu najnowszych metod. Producenci okien drewnianych świetnie je gruntują, a mycie jest błyskawiczne. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty wizualne, posiadają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości klamki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna krajowego – np. modrzewia, jak i rodzajów szlachetnych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z współczesnymi technikami powodują, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – naturę możesz poddawać zabiegom pielęgnacyjnym

Producent okien drewnianych przeważnie proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Naturalne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza także piękne balustrady, pasujące do zabytkowych budowli lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako materiał nietoksyczny jest całkowicie ekologiczny, sprawdza się przy pracach konserwatorskich zabytków. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, wytrzymałe i gustowne komponenty drewniane.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]