18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Poznaj dalsze szczegóły o lokalu na 18.

Zwykle w przypadku imienin, różnych rocznic czy urodzin nie urządzamy żadnych spotkań z przyjaciółmi oraz rodziną, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże są takie ważne życiowe chwile, których stosowne obchodzenie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na osiemnaste urodziny czy wyprawić przyjęcie w domu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem pić i nabywać alkohol, brać udział w wyborach, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych oraz zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność urządzenia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Można kolejny raz urządzić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Nierzadko kilku przyjaciół postanawia zorganizować wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz równocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących pojemną salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni smaczne dania imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę w plenerze? Wynajmij salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – dekoracja przestrzeni także jest istotny!

Wszyscy mają świadomość, iż osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli spożywają alkohol. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali też jest niesłychanie ważny, żeby zaproszeni do głębi zanurzyli się w atmosferze zabawy. Należy zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, a także dobrze rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje przekąski nie tylko do charakteru zabawy, ale też do finansów oraz zasobności portfela klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]