Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Catering na imprezy - więcej szczegółów o tej usłudze.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio imprezy w plenerze czy pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w różnych punktach w Polsce odbywają się sympozja, benefisy albo gale. Wszystkie te imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym wyprawisz piknik albo masz zarezerwowaną salę na imprezę? Świetnie! Teraz należy zatroszczyć się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do apetycznych gorących posiłków, przekąsek oraz trunków. Weź pod uwagę, że w czasie ważnych gal nie godzi się postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Istotna jest cała oprawa – wygodne rozstawienie stołów, stylowe ozdoby, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia bez wątpienia docenią także, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu niczym w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezę

Atutem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezspornie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi zachwycające posiłki, ale też kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, aby obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących kilkaset gości. W trakcie ustalania niuansów oferty podpowie ona, które dania, przekąski i napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]