Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Chcesz dowiedzieć się, kto oferuje organizację wesel w Krakowie? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie czy śluby, od lat nie są już organizowane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko blisko stu gości. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić jadłospisu, a potem naszykować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie imprezy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na rozsyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali, ustalanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia stosownej ilości przekąsek oraz trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną gości i zbiorą ich przy stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście bowiem liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale przystrojone, potrawy będą pyszne i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych szefów kuchni, managerów oraz kelnerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych w plenerze.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi regułami, nie tylko w kwestii aktywności dla gości, lecz też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe z reguły mają ułożone uprzednio menu oferowanych dań głównych, napojów i zakąsek odpowiadających konwencji wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient może zatem osobiście skompilować menu z sugerowanych potraw. Należy jednak zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie niecodziennych zestawów dań.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]