Chcesz zorganizować Wigilię w firmie? Zamów catering świąteczny

Kliknij tu jeśli chcesz zlecić catering świąteczny w Krakowie.

Święta Bożego Narodzenia to okres, który spędzamy przede wszystkim z bliskimi, jednakże obiady świąteczne urządzane są również w firmach. Częstokroć załoga firmy aranżuje je na własną rękę, osobiście przygotowując bożonarodzeniowe smakołyki, jednak w większych przedsiębiorstwach ten model działania często nie jest efektywny. Aby więc pomóc sobie zadaniu organizacji firmowych śniadań bożonarodzeniowych, na dziesiątki osób, jak i tych w wąskim gronie, warto zamówić usługę cateringu świątecznego.

Jakie polskie dania można zamówić w cateringu świątecznym?

Naturalnie na wigilijnym stole musi zostać postawionych jak najwięcej standardowych świątecznych potraw. To przede wszystkim dania rybne, np. chrupiący filet z karpia albo pstrąga, jak również zupy – obligatoryjnie barszcz czerwony i żurek, a w niektórych regionach również zupa rybna. Na talerzach nie może brakować też pierogów z kapustą i grzybami, które zazwyczaj podawane są razem z wspomnianym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby pełna bez chłodnych przekąsek, przykładowo bez sałatki jarzynowej bądź ryby po grecku. Wypada również zatroszczyć się o smakowity akcent na koniec spotkania. Na stół bożonarodzeniowy rekomendujemy makowiec, puszysty sernik albo kutię z rodzynkami.

Catering świąteczny – nie zwlekaj z tym na ostatnią chwilę!

Za planowanie Wigilii w firmie trzeba wziąć się z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Trzeba wyznaczyć datę wydarzenia i dopasować go do planów urlopów zespołu. Pozwala to ściślej określić prognozowaną liczbę uczestników imprezy, a w efekcie ułatwi zamówienie trafną liczbę porcji. Warto skonsultować z pracownikami menu i wspólnie złożyć zamówienie na te dania z oferty firmy cateringowej, które wszystkim smakują. Istotne jest także to, żeby ustalić czy ktokolwiek z pracowników cierpi na alergię, np. na orzechy, które znajdują się w ciastach, lub są w załodze firmy wegetarianie. Dla tych osób trzeba zamówić dania odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe oferujące posiłki świąteczne zbierają zamówienia przez większość grudnia, jakkolwiek nie zalecamy zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]