Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe miasta świata, szybkość i komfort – to najistotniejsze atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zyskał olbrzymią popularność. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, więc w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie ważne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć również na sporo ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Na dodatek podróżni mogą liczyć na asystę załogi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy ujście powietrza w oponach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]