Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Kliknij tu jeśli interesuje Cię doradztwo przetargi publiczne.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma kierunek kompleksowy i mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach zawiera kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny należałoby zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia oferty przetargowej. Mają też duże doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Kontakt:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]