Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu Balice

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]