Parking przy Balicach – nie martw się o auto

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz szybko dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – gdzie postawić auto?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy samochodem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub gotówką przy kasie.