Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu firmowym Katowice? Skieruj się na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, negocjacje biznesowe lub konferencja – każda poważna firma na pewno w końcu stanie przed problemem zaplanowania eventu tego typu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli organizowane spotkanie zainteresuje ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom kursu przekąski oraz napoje

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 6-9 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są najczęściej trzy krótkie przerwy, podczas których trudno jest zjeść duży obiad w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także zanieść na salę, w której odbywa się wykład. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie ubrania i dłoni. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczany jest także sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zleć to firmie świadczącej usługę cateringu biurowego

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Oprócz tego jest to również możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w mniejszej grupie problemów omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który widuje się na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając kupione po drodze w spożywczaku czy też przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie partycypantów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]