Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Potrzebujesz szczegółowych informacji o usłudze cateringowej? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na lastrada.pl.

Gdy planujesz ważne wydarzenie rodzinne bądź firmowe, na które zapraszasz znaczną liczbę uczestników, na ogół nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując soki i popularne przekąski w hipermarkecie – ważne eventy zwykle potrzebują stosownej oprawy też w sferze posiłków. Wszak nie wypada stawiać na stołach gości najzwyklejszych herbatników i wody mineralnej. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy oraz świąteczny – oferta usług profesjonalnych catererów

Podmioty świadczące usługi cateringowe zwykle oferują kilka jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, wesela lub chrzciny. Oferty te są dobrze dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego dostrzegalnie różnią się od siebie np. kosztem i wachlarzem dań oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą przejrzyście przedstawić własne oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń różnego rodzaju to chleb powszedni, a doświadczenie nabyte w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust wszystkich naszych gości.

Zamówienie cateringu to spora oszczędność czasu

Przyrządzanie dań już dla małej liczby gości może być problematycznym zadaniem, głównie wówczas, gdy musimy zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na organizację innych kluczowych aspektów wydarzenia. Daje to też sposobność poczęstowania zaproszonych wyjątkowymi daniami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Wypada przy tym podkreślić, że ważną cechą posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale też ich prezencja na stole. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]