Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Złóż wizytę w biurze projektów Kraków - tu skorzystasz z pomocy fachowców.

Biuro architektoniczne oferuje szerokie spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może przygotować całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie kontrolować zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w mieście? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a zarazem przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające aktualne trendy w aranżacji przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty pod wynajem, kawiarnie czy budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również opracować plan funkcjonalnych i przestronnych garderób, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]